Brita B

KLIENDID ja PARTNERID

Joanna-Marion & Martin
"Suur, suur aitäh, et mind nii ilusana tundma panid. Oleme Martiniga väga rahul sinu tööga."

Joanna-Marion & Martin
Ille
"Aitäh, Britakene! Vau, sa oled ikka võlur. Väga armsad pildid.
Suur, suur aitäh!!! 🤗😍🙂
Sa oled suure töö ära teinud ja nagu näha, see tasus vaeva! Müstilised värvid jne.
Mõtlen, et keegi oleks võinud minust noorena selliseid pilte jäädvustada, aga teiselt poolt vaadatuna olen nüüd Sinu üle uhke, et Sa võlusid just nüüd minust välja selle noorusliku sära!
Aitäh lõbusa õunaaia pildisessiooni eest, Brita 🙂 Parim fotograaf! 🙂 "


Ille
Aljona
"Brita, sinu pildid on super ilusad!!! Aitäh!!!"

Aljona
Kätlin
"Talle võib küll Vabariigi President ordeni anda, sest ta on ikka kahtlaselt palju suutnud mu naeratust kaadrile saada. Aitäh musirullid!" 😘

Kätlin
-
Tulevane pruut tüdrukuteõhtult
Eha ja Andrus
"Suurepärane, super fotograaf! Kiidavad ka meie pulmakülalised!"

Eha ja Andrus
Pilleriin
"Brita teeb oma tööd südame ja hingega. Seda on näha tema oskusest tabada meeletult hästi kaadrisse ilusaid hetki ja siiraid emotsioone. Väga soovitan! "

Pilleriin
Siiri
"Imeliselt soe inimene ja lahedate ideedega fotograaf! 😍"

Siiri
Crista-Kärol
"Sooja südame ja kindla käega piltnik. Tabab just neid hetki mida jäädvustada soovid, tema pildid räägivad lugusid."

Crista-Kärol
Piret ja Armen
"Igal pruutpaaril on kindlasti nägemus oma pulmapäevast ja meie tahtsime, et see oleks võimalikult pingevaba. See läks täpselt nii nagu lootsime ja suuuur roll kõige õnnestumisel oli Brital. Ta pole mitte ainult fotograaf, vaid täidab vajadusel kümmet eri rolli, alustades autojuhist ning pulmaemast ja lõpetades kõigega, mida oodata fotograafilt. Ja pildid on lihtsalt iiiimeeelised. Kui ma kunagi jälle peaks abielluma...okei, see on nali, aga iga kell valin Brita meie pere fotograafiks nüüdsest ❤"

Piret ja Armen
Joanna-Marion
"Vaatan sinu tehtud pilte ja no sa oled nii super ikka❤️❤️❤️Aitäh, et oled imeline fotograaf!😍"

Joanna-Marion
Maila ja Heiti
"Kõige pealt tahaks sind kiita niiii ilusate piltide eest... Lihtsalt super töö! Aitäh sulle veelkord imetoreda päeva eest, nüüd võin öelda, et kõik oli nii nagu unistasin!!!"

Maila ja Heiti
Kirsti
"Tunniajasest fotoeseiklusest looduses, saime perega palju eriilmelisi pitle, kus on tabatud hetkede ilu ja emotsioone. Aitäh!"

Kirsti
Marit Järving
"Super pildid! Suured, suured tänud! Sa oled fantastiliselt hea ikka!"

Marit Järving
-
Liivala Mängutuba
Britmarii Kroon-Kesa
"Brita suudab ka kõige ebakindlama inimese panna kaamera ees end tundma mugavalt. Tellitud tööde puhul piisab väga väikesest juhendamisest, kuna mõtleb kaasa ja pakub isegi alternatiivseid lahendusi ideede teostamiseks. Lisaks saab pildid töödelduna kätte väga kiirelt, mis on loonud pikaajalise meeldiva koostöö."

Britmarii Kroon-Kesa
Kateriin
"Palusin Brital tulla mind pildistama koos koertega. Peale selle, et mu koerad temasse ära armusid, olin ka mina õnnelik loomulike, samas eriliste piltide eest. Saime kõvasti naerda, toreda päeva ja tulemuseks kausta täis kauneid mälestusi. Suur aitäh!"

Kateriin
Tiina-Maarja
"Brita on pildivõlur, kes tabab pildile sinu loomuliku olemuse selle lihtsuses ja siiruses. Minge koos loodusesse! Tulemuseks saate erilise fiilinguga, kordumatud fotod. Brita, millal uuesti pildistama läheme?"

Tiina-Maarja
Šarunè & Rain
"Pictures are absolutely beautiful, we are so happy with them! And again, we could not be happier that you agreed to work with us!"

Šarunè & Rain